Polish English French German Russian Spanish

 

Witamy na stronie internetowej Gabinetu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą usługową - w przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

 

Wykonujemy zabiegi trwałego usuwania owłosienia(epilacji) najnowszym medyczny laser diodowyVectus™, firmy PALOMAR Medical Technologies.

 

Firma Palomar Medical Technologies Inc. (PMTI) 15 lat stworzyła laser diodowy LightSheer, który do dziś uważany jest za złoty standard trwałego usuwania owłosienia. Od tego momentu naukowcy Palomar pracowali nad udoskonaleniem technologii lasera diodowego. Dzięki wprowadzeniu na rynek lasera Vectus™, firma PMTI uzyskała w chwili obecnej znaczący postęp technologii laserów diodowych służących do usuwania włosów. Skuteczność i bezpieczeństwo technologii została potwierdzona certyfikatem FDA.

 

LASER DIODOWY PALOMAR VECTUS™ – TO NAJSZYBSZA ORAZ NAJSKUTECZNIEJSZA DEPILACJA LASEROWA NA ŚWIECIE

 

Informacje o laserze

 

Nagroda Prix de Beauté dla lasera Vectus

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nagrodzie Prix de Beauté 2013 jaką zdobył laser diodowy Vectus™ Palomar. Statuetka przyznana została przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan w kategorii "Odkrycie Roku". Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce.

 

Zobacz porównanie Vectus Palomar vs inne urzadzenie

 

 


Nowości Kliniki

Leczenie powikłań po zabiegach usuwania włosów


Specjalizujemy się także w leczeniu powikłań po zabiegach laserowych w obrębie skóry, w celu ustalenia terminu wizyty kontakt z dr Kuczynskim pod numerem 600263705

http://medycyna-estetyczna.pl http://sklep.medycyna-estetyczna.pl http://www.laserowaepilacja.pl https://cosmelan.edu.pl http://www.ulthera.com.pl http://coolsculpting.pl http://www.kosmetologia.edu.pl http://www.kosmeceutyki.kosmetologia.edu.pl