Polish English French German Russian Spanish

WAŻNA INFORMACJA: żadne badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna (kosmetolog), przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz zakłada kartę pacjenta.Klienci muszą przed zabiegiem przeczytać i podpisać formularz zgody na zabieg.

Ciąża. Nie ma obecnie dowodów klinicznych potwierdzających niekorzystny wpływ zabiegów z użyciem światła na płód, ale rezultaty zabiegu u ciężarnej mogą być zaburzone wskutek wahania poziomu hormonów, cyklu wzrostu włosa czy fizjologii skóry

Bardzo świeża opalenizna(do 4 tygodni), stosowanie samoopalaczy (do tygodnia).

Preparaty z retinoidami - należy przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem.

Leki światłouwrażliwiające.

Doustne retinoidy (Izotek, Isotrex, Curacne, Axotret, Aknenormin, Tretinex). Klienci powinni zaprzestać przyjmowania izotretynoiny w okresie sześciu miesięcy przed zabiegiem i w jego trakcie.

Zioła (dziurawiec, nagietek), także niektóre preparaty odchudzające, przestać używać na 1 - 2 tygodnie przed zabiegiem.

Depilacja woskiem i pensetą (nie depilować na 1 miesiąc przed zabiegiem), wykonanie zabiegu w tych przypadkach nie jest bezwzględnie przeciwwskazane ale skuteczność zabiegu może być obniżona.

Kolor włosów - włosy rude i siwe (nie zawierają brązowej melaniny).

Skłonność do przebarwień.

Bielactwo, łuszczyca - czynne zmiany.

Peeling (do 1 tygodnia przed zabiegiem).

Zaburzenia gojenia się skóry. Pacjenci cierpiący na schorzenia lub przyjmujący leki zaburzające procesy gojenia się ran.

Aktywne infekcje/immunosupresja. Aktywne infekcje oraz immunosupresja osłabiają procesy gojenia. Należy przełożyć wizytę na inny termin.

Otwarte zmiany skórne.

Przebyte drgawki/napady wywołane oddziaływaniem światła.

Schorzenia związane z fotowrażliwością.

Przebyta radioterapia w obszarze przeznaczonym do zabiegu.

 

Informacje o laserze

 

Nagroda Prix de Beauté dla lasera Vectus

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nagrodzie Prix de Beauté 2013 jaką zdobył laser diodowy Vectus™ Palomar. Statuetka przyznana została przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan w kategorii "Odkrycie Roku". Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce.

 

Zobacz porównanie Vectus Palomar vs inne urzadzenie

 

 


Nowości Kliniki

Leczenie powikłań po zabiegach usuwania włosów


Specjalizujemy się także w leczeniu powikłań po zabiegach laserowych w obrębie skóry, w celu ustalenia terminu wizyty kontakt z dr Kuczynskim pod numerem 600263705

http://medycyna-estetyczna.pl http://sklep.medycyna-estetyczna.pl http://www.laserowaepilacja.pl https://cosmelan.edu.pl http://www.ulthera.com.pl http://coolsculpting.pl http://www.kosmetologia.edu.pl http://www.kosmeceutyki.kosmetologia.edu.pl