Polish English French German Russian Spanish

 

W przypadku zabiegów z wykorzystaniem laserów, przekazywaniem energii cieplnej (epilacja laserowa, fotoepilacja) aparat Cryo 6 Derma Cooler  zapewnia komfort nieporównywalny ze zwykłymi urządzeniami do nadmuchu chłodnym powietrzem.

Zaawansowana technologia - Cryo-6 to nowoczesny aparat do terapii nadmuchem zimnego powietrza kategorii fizjoterapii do krioterapii miejscowej.

Najlepszy - parametry sprzętu stworzonego na potrzeby fizjoterapii, są najefektywniejsze dla zabiegów z użyciem laserów ablacyjnych czy frakcyjnych, przy których ochłodzenie tkanek ma istotny wpływ na komfort czy odczucie bólu przez pacjenta.

Bezpieczny - aparat posiada regulowaną prędkość przepływu wydmuchiwanego powietrza w skali 9-stopniowej, a więc istnieje możliwość pełnej kontroli ilości ciepła odbieranego z powierzchni ciała pacjenta. Urządzenie charakteryzuje się brakiem nadmiernej produkcji zimna, co praktycznie wyklucza możliwość wystąpienia odmrożeń.

 

 
                                                                           Oferta obowiązuje przy płatności gotówką.
                                                                           Rabaty nie sumują się.
                                                                           Uwaga! Powyższe zabiegi wykonuje kosmetolog specjalizujący się w pracy z laserami i urządzeniami typu IPL.
                                                                           Zabiegi przeprowadzane są pod nadzorem dr n. med. Sebastiana Kuczyńskiego.
                                                                           Gwarantujemy maximum zachowania wszelkich środków związanych z bezpieczeństwem zabiegu.


Informacje o laserze

 

Nagroda Prix de Beauté dla lasera Vectus

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nagrodzie Prix de Beauté 2013 jaką zdobył laser diodowy Vectus™ Palomar. Statuetka przyznana została przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan w kategorii "Odkrycie Roku". Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce.

 

Zobacz porównanie Vectus Palomar vs inne urzadzenie

 

 


Nowości Kliniki

Leczenie powikłań po zabiegach usuwania włosów


Specjalizujemy się także w leczeniu powikłań po zabiegach laserowych w obrębie skóry, w celu ustalenia terminu wizyty kontakt z dr Kuczynskim pod numerem 600263705

http://medycyna-estetyczna.pl http://sklep.medycyna-estetyczna.pl http://www.laserowaepilacja.pl https://cosmelan.edu.pl http://www.ulthera.com.pl http://coolsculpting.pl http://www.kosmetologia.edu.pl http://www.kosmeceutyki.kosmetologia.edu.pl